Ajax Systems je ukrajinská společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu bezpečnostních systémů pro domácnosti a podniky. Byla založena v roce 2011 a rychle se stala jedním z předních světových dodavatelů bezpečnostních technologií.

Firma Ajax Systems nabízí širokou škálu bezpečnostních zařízení, včetně pohybových senzorů, magnetických senzorů, detektorů kouře a záplav. Jejich systémy se vyznačují jednoduchou instalací a použitím, ať už se jedná o bezdrátovou technologii nebo tradiční kabelové zapojení.

Bezdrátová technologie společnosti Ajax Systems je známá svou spolehlivostí a jednoduchostí instalace, což je ideální pro situace, kdy je složité provádět kabelovou instalaci. Na druhé straně tradiční kabelové zapojení, jako je případ alarmů Ajax Fibra, poskytuje téměř bezúdržbový provoz a vysokou spolehlivost.

Díky kombinaci bezdrátové a kabelové technologie Ajax Systems dokáže poskytnout uživatelům nejlepší z obou světů. Uživatelé mají možnost vybrat optimální způsob zapojení systému, ať už preferují bezdrátovou flexibilitu nebo výhody kabelové infrastruktury.

Svou inovativní technologií a kvalitními produkty se Ajax Systems etablovala jako lídr v oblasti bezpečnostních technologií. Jejich bezpečnostní systémy jsou využívány po celém světě, a to jak pro ochranu majetku v domovech, tak i v podnicích. Společnost neustále rozšiřuje svou nabídku produktů a služeb, aby vyhověla rostoucím potřebám zákazníků.